Rok 2025 rokiem generała Kazimierza Sosnkowskiego ?!

rok 2025, rokiem generała Sosnkowskiego ?!

Z wielką radością pragnę poinformować, że do Sejmu trafił projekt uchwały ustanawiającej rok 2025 rokiem generała Kazimierza Sosnkowskiego #2025rokiemSosnkowskiego. Jest to wyjątkowa inicjatywa, mająca na celu uczczenie jednego z najwybitniejszych bohaterów naszej historii, którego życie i dokonania stanowią nieustające źródło inspiracji dla wszystkich Polaków.
#2025rokiemSosnkowskiego

W 2025 roku przypada 140 rocznica urodzin generała Kazimierza Sosnkowskiego, dlatego ustanowienie generała patronem roku 2025 będzie doskonałą okazją do przypomnienia jego niezwykłych dokonań oraz podkreślenia wartości, które reprezentował. To wspaniała okazja do promowania wartości patriotycznych i kultywowania pamięci o tych, którzy walczyli o wolność naszego kraju.

Zachęcam wszystkich do wsparcia tej inicjatywy. Pozwoli ona na godne uczczenie pamięci generała Sosnkowskiego i na nowo ożywi jego dziedzictwo w świadomości społecznej. Razem możemy oddać hołd temu wielkiemu Polakowi i inspirować przyszłe pokolenia do pielęgnowania wartości, których on tak gorliwie bronił.

#2025rokiemSosnkowskiego